[ etusivu | hallitus | historia | kyläosastot | linkit | tiedotus | valokuvia ]

Pyhtään Kisa ry, päivitetty 11.2.2006
webmaster@smtp.pyhtaankisa.mooo.com


soihtu.gifPyhtään Kisa-Veikot ry - Pyhtään Kirkonkylä

 
Pyhtään Kirkonkylän urheilukentän maastossa juostiin Kisa-Veikkojen 
maastojuoksukilpailut 27.4.2004. Juoksijoita oli 30. 

Pyhtään Kisa-Veikkojen jäsentenväliset maastojuoksutulokset                 
Aika  : 27.4.2004                     
Paikka: Pyhtään Kirkonkylän urheilukentän maasto

30 kilpailijaa
                       

Tytöt alle 3 v                 
               Nimi                   Loppuaika
                Ella Sorri              0.20
                Venla Töyrylä           0.22
                Netta Karlsson          0.29


Tytöt alle 5 v                 
               Nimi                   Loppuaika
               Vilma Sorri            0.44
               

Pojat alle 5 v                 
               Nimi                   Loppuaika
               Otto Holmsten          0.48
               Lauri Kiuru            0.53


Tytöt alle 7 v                 
               Nimi                   Loppuaika
               Ida Holmsten           o.51
               

Pojat alle 7 v                 
               Nimi                   Loppuaika
               Valtteri Pynnönen      0.45
               Jere Jääskeläinen      0.45
               Arttu Hilonen          0.47
               Patrik Långvik         0.48
               Mika Manninen          0.49
               Aleksi Hilonen         0.52
               Robert Karlsson        1.18

Tytöt alle 9 v                 
               Nimi                   Loppuaika
               Laura Hilonen          1.55
               Heidi Jääskeläinen     2.15
               Liisa Tikkanen         2.16
               Tiia Rajala            2.17


Pojat alle 9 v                 
               Nimi                   Loppuaika
               Toni Manninen          2.01
               Mikael Långvik         2.02
               Aapeli Toivola         2.39
               Lassi Lampinen         3.12
               Tomas Töyrylä          3.20

Tytöt alle 11 v                       
               Nimi                   Loppuaika
               Laura Kiuru            4.17
               Suvi Tirronen          5.53

Pojat alle 11 v                       
               Nimi                   Loppuaika
               Antti Koskinen         4.12
               Ville Hilonen          4.19
               Kasimir Luotojärvi     4.53

Tytöt alle 13 v                       
               Nimi                   Loppuaika
               Janika Långvik         4.39
               Iida Toivola           4.45
 
 

juoksijat_kuva

 


[ etusivu | hallitus | historia | kyläosastot | linkit | tiedotus | valokuvia ]